Referencje

,,Panie Rafale i Łukaszu, dziękuję też za szkolenie dla studentów Koła CAD, które wpłynęło na kreatywność i integracyjność jego członków.”

Zbigniew Krzysiak dr inż. o szkoleniu, które przeprowadziłem wspólnie z Łukaszem Lewickim.

,,(…) szybko okazało się, że techniki motywacyjne, których mnie nauczył faktycznie przynoszą oczekiwane rezultaty. Sesje wpłynęły pozytywnie zarówno na mój rozwój zawodowy, jak i osobisty. Polecam!”

Daniel Fiłatow oraz utwór Endless Sailing, który jest jednym z owoców naszych sesji.

,,Pana Rafała Sawickiego poznałam podczas pierwszej edycji programu menadżerskiego, w którym miałam przyjemność uczestniczyć jako laureat. Pan Rafał odpowiedzialny był za szkolenia teoretyczne jak i coaching.

Jako trener personalny Pan Sawicki dał się poznać jako osoba kompetentna i bardzo poważnie podchodząca do swojego zadania. Był on zawsze dokładnie przygotowany do sesji, punktualny, kulturalny. Dotrzymywał wyznaczonych terminów oraz poczynionych ustaleń. Zdolności liderskie Pana Rafała dawały się odczuć od samego początku. Był on w stanie zbudować potrzebne w relacji trener-uczeń zaufanie, zachowując odpowiedni, profesjonalny dystans. Pan Rafał przedstawił wiele przetestowanych w praktyce rozwiązań napotkanych przeze mnie problemów, nie zapominając o indywidualnym podejściu, które objawiało się np. przygotowywaniem specjalnie dopasowanych do zaistniałej sytuacji zadań przed, w trakcie, oraz po sesji. Wskazówki, których udzielał okazywały się być trafne a uwagi przekazywane były w przystępny i mobilizujący sposób. Pan Rafał wyposażył mnie w wiele narzędzi pozwalających usprawnić moją pracę jako lidera projektu oraz poprawić moją osobistą wydajność. Charyzma Pana Rafała sprawiała, iż motywacja do wykonania zadania utrzymywała się w naturalny sposób na wysokim poziomie. Sukces projektu, który przeprowadziłam, zawdzięczam w znakomitej większości Panu Sawickiemu.

W trakcie trwania całej naszej współpracy Pan Rafał udowodnił ponad wszelką wątpliwość, iż jest osobą profesjonalną, z duża wiedzą, umiejętnie się nią dzielącą, mającą dydaktyczne podejście do osoby podległej oraz będąca inspiracją do osiągania wyznaczonych celów. Pana Rafała z czystym sumieniem poleciłabym na stanowiska liderskie, wymagające zastosowania zdolności przywódczych oraz związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.”

Marzena Świętanowska, laureatka pierwszej edycji Programu Menadżerskiego dla Wolontariuszy.


,,Kiedy będziecie potrzebowali trenera osobistego, to czystym sumieniem mogę polecić Rafała Sawickiego. W prowadzeniu coachingu w sposób doskonały łączy w sobie profesjonalizm i pasję. Otrzymałem od niego wszysto czego oczekiwałem, by osiągnąć swój cel- zwiększenie oszczędności.”

Łukasz Lewicki


,,Miałam przyjemność uczestniczenia w szkoleniu Good Start. Najważniejszą rzeczą, jaką wyniosłam z tych zajęć było to, że w życiu nie ponosimy porażek – są jedynie informacje zwrotne, których analiza pozwoli na skuteczne dochodzenie do założonego przez nas celu. Przede wszystkim liczy się upór oraz świadomość, iż sukces zależy od nas samych – naszej zmiany myślenia na optymistyczne i „nieprzeciętne”. A wszystko to przedstawione w barwny sposób, poparte licznymi ilustracjami z życia, prowadzone interesującymi metodami angażującymi grupę.Polecam!”

Marlena Fota

 

,,Już po pierwszej sesji wiedziałem, że cały proces będzie ciekawym doświadczeniem. Spotkania zaszczepiły we mnie zainteresowanie rozwojem osobistym i wzbudziły chęć wzmożonej pracy nad samym sobą. Jest to głód poznawania i udoskonalania.”

Tomasz Bohniarz


Zobacz co jeszcze o mnie mówią: